Viagrę w Polsce
Rozmiar tekstu:

A A A

Mecz Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin – Widzew Łódź

Opis wydarzenia:
Poszukujemy Wolontariuszy do pomocy przy organizacji meczu Basket Ligi Kobiet! Tym razem, nasze Pszczółki zmierzą się z drużyną Widzew Łódź. Mecz odbędzie się 2 grudnia (sobota) o godz.17.00. na Hali MOSiR przy Al. Zygmuntowskich 4. Wolontariusze będą potrzebni od godz. 15.45.
Zadania przydzielone wolontariuszowi:
  • bieżąca pomoc - 2 os.,
  • pomoc przy grupach zorganizowanych - 2 os.,
  • pomoc przy strefie cateringowej - 1 os.
Nasze oczekiwania względem wolontariusza i wymagane kwalifikacje:
Przede wszystkim oczekujemy, abyś wziął i abyś wzięła ze sobą uśmiech, dobry humor oraz chęć do pracy w zespole - to pomoże nam zbudować odpowiednią atmosferę tego wydarzenia. Przed wydarzeniem zorganizujemy małe szkolenie z zakresu obowiązków, jakie będą do Ciebie należały oraz znajomości obiektu - wierzymy, że poradzisz sobie perfekcyjnie!
Co zapewniamy wolontariuszowi:
Jak na Akademicki Związek Sportowy przystało zapewnimy Ci pozytywną atmosferę, świetną zabawę i odpowiednią dawkę aktywności fizycznej! Możemy zagwarantować pracę w ciekawym i zgranym zespole, możliwość zdobycia doświadczenia w organizacji imprez sportowych (potwierdzoną stosownym zaświadczeniem) oraz gadżety wydarzenia w którym uczestniczysz.

Dane osobowe

Imię i nazwisko

Data urodzenia

Status zawodowy

 student osoba bezrobotna osoba pracująca emeryt, rencista inny

Dane kontaktowe

Telefon

Adres email

Adres korespondencyjny

Posiadane umiejętności/kwalifikacje

Uprawnienia

Języki obce

Prawo jazdy

 tak nie

Ukończone szkolenia/kursy

Doświadczenie w wolontariacie

 tak nie

Preferowane dyscypliny sportowe

 Akrobatyka sportowa Aerobik Sportowy Badminton Biegi Przełajowe Brydż Ergometr Wioślarski Futsal Jeździectwo Judo Kajakarstwo klasyczne Karate WKF Kolarstwo Koszykówka Lekkoatletyka Łucznictwo Narciarstwo Piłka Nożna Piłka Ręczna Piłka Siatkowa Pływanie Podnoszenie ciężarów Siatkówka Plażowa Snowboard Strzelectwo sportowe Szachy Szermierka Taekwondo olimpijskie Tenis Tenis Stołowy Trójbój Siłowy Klas. Wioślarstwo Wspinaczka Zapasy Żeglarstwo

 inne

Preferowane obszary działalności

Zadania administracyjne:

 moderowanie strony www klubu i profili w mediach społecznościowych sporządzanie relacji z wydarzeń i zawodów sportowych organizowanie akcji promocyjnych prowadzenie biura prasowego i przygotowanie informacji dla dziennikarzy pozyskiwanie funduszy oraz nawiązywanie kontaktów z partnerami medialnymi tworzenie materiałów informacyjnych i promocyjnych (materiały graficzne, video, informacje tekstowe)

Zadania promocyjne/marketingowe:

 bieżąca obsługa biura i interesantów prowadzenie i gromadzenie dokumentacji obsługa korespondencji organizacja spotkań

Zadania techniczne/eksperckie:

 działalność w charakterze asystenta trenera lub sędziego oraz boiskowego szkolenia z przepisów gry oraz informowanie o zmianach w przepisach pośredniczenie pomiędzy klubem sportowym a federacją prowadzącą rozgrywki

Zadania logistyczne/organizacyjne:

 pomoc w organizowaniu wydarzeń , imprez sportowych i konferencji przygotowanie boiska do treningów lub zawodów bieżąca obsługa wydarzeń i imprez sportowych – służba porządkowa, informacyjna i medyczna animacje w kącikach dla dzieci

Inne:

Preferowane godziny pracy

 w dni powszednie weekend wakacje do indywidualnego uzgodnienia


 Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez Fundację Absolwentów UMCS z siedzibą w Lublinie, moich danych osobowych w celu pełnej realizacji usług świadczonych przez serwis wolontariatsportowy.com.lublin oraz późniejszej koordynacji działań wolontariackich, w tym utrzymywania kontaktów ze mną, zgodnie z art. 7 pkt. 5 ustawy z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 ze zm.)


Data: 2 grudnia 2017

Województwo: lubelskie

Miejscowość: Lublin

Dyscyplina sportowa:

Organizator:Facebook

WordPress Video Lightbox