Viagrę w Polsce
slide-dla-wolontariusza

Strefa dla Wolontariusza

jak
zostać
wolontariuszem?

Rozmiar tekstu:
Print Friendly, PDF & Email

NIEWAŻNE CZYM SIĘ ZAJMUJESZ, ANI ILE MASZ LAT – WAŻNE, ŻE KOCHASZ SPORT!

Dołącz do naszej wyjątkowej społeczności, badź w centrum ważnych wydarzeń sportowych i wspieraj swój ulubiony klub sportowy!

..

JAK ZOSTAĆ WOLONTARIUSZEM CWS ML?

  1. Wypełnij formularz rejestracyjny, który znajduje się TUTAJ.
  2. Po rejestracji otrzymasz maila z potwierdzeniem – koniecznie sprawdź spam!
  3. Znajdź nas na Facebooku i dołącz do naszej grupy – tam publikujemy informacje o najbliższych wydarzeniach i szkoleniach.
  4. Przyjdź na szkolenia z zakresu podstaw bezpieczeństwa, współpracy w grupie oraz z udzielania pierwszej pomocy, które przygotują Cię do współpracy przy wydarzeniach sportowych  – informację o najbliższym terminie szkoleń znajdziesz na naszej grupie i fanpage CWS ML na Facebooku. Po szkoleniu uzyskasz zaświadczenie o udziale oraz tzw. Pakiet Wolontariusza.
  5. Zgłoś się na wydarzenia sportowe – najnowszą ofertę wydarzeń znajdziesz na stronie głównej, w sekcji “Najbliższe wydarzenia” oraz na naszej grupie na Facebooku. Dzień przed wydarzeniem otrzymasz SMSa z informacjami organizacyjnymi (m.in. z godziną i miejscem zbiórki oraz numerem telefonu do koordynatora wolontariuszy).
  6. Na wydarzenie zawsze ubieraj koszulkę CWS ML, którą dostaniesz od nas na szkoleniu – ważne, abyś był widoczny dla zawodników, kibiców i koordynatora wolontariuszy.
  7. Przed rozpoczęciem wydarzenia sportowego podpisz porozumienie trójstronne, na mocy którego staniesz się pełnoprawnym wolontariuszem CWS ML – koordynator wolontariuszy na wydarzeniu sportowym będzie posiadał odpowiednie dokumenty. Pamiętaj, żeby odebrać swoją kopię!
  8. Za udział w każdym wydarzeniu sportowym będziesz otrzymywać punkty w systemie motywacyjno – lojalnościowym, które przekładają się na Twoją pozycję w rankingach i nagrody.
    Więcej informacji o systemie i nagrodach znajdziesz tutaj.

UWAGA – jeśli nie masz jeszcze ukończonych 18 lat, będziemy wymagali od Ciebie dostarczenia zgody od rodziców na udział w wydarzeniach w ramach CWS ML. Treść zgody wyślemy Ci e-mailem przed pierwszym szkoleniem, w którym weźmiesz udział.

Facebook