Strefa dla wolontariuszy

Chcesz być wolontariuszem?

Korzyści, jakie może przynieść udział w wolontariacie sportowym to przede wszystkim korzyści indywidualne, społeczne, jak również materialne.

Strefa dla klubu

Korzyści płynące z wolontariatu

Wolontariat w klubie sportowym może przynieść wiele korzyści w zakresie organizacyjnym, a także pomóc w propagowaniu sportu oraz promowaniu klubu sportowego.

Informacje o serwisie

Witaj w Akademii Wolontariatu Sportowego! To miejsce stworzone, aby pomagać odnosić sukcesy, zarówno te sportowe, jak i osobiste.

Niezależnie od tego czy organizujesz wydarzenia sportowe, czy też jesteś osobą, która chciałaby w organizacji takich wydarzeń brać udział mamy dla Ciebie mnóstwo przydatnych informacji. Jeśli reprezentujesz klub sportowy lub AZS koniecznie zajrzyj do Vademecum.

video-play
pad-wyszukiwarka-decor-blue

Kalendarium wydarzeń

Wybierz interesującą Cię datę z kalendarza, sprawdź w jakich wydarzeniach możesz wziąć udział i przeżyj przygodę z wolontariatem sportowym.

niedziela 26 Dzisiejsza data
 Październik 2016 Day Week Month
PonWtŚrCzwPtSobNiedz
pad-wyszukiwarka-decor-blue

Oferta dla wolontariuszy

INTERAKTYWNA MAPA CENTRÓW WOLONTARIATU/ KLUBÓW

Chcesz rozpocząć stałą współpracę z klubem lub Akademickim Związkiem Sportowym? Wybierz region z mapy i zobacz z kim możesz współpracować.

Centra wolontariatów / kluby sportowe

Przestawiamy listę Centrów Wolontariatu funkcjonujących w ramach Akademii Wolontariatu Sportowego.

banner-1

Galeria

Ty też możesz odnosić sukcesy i przeżywać emocje razem z nami! Obejrzyj galerię i zobacz na własne oczy dlaczego warto dołączyć do Akademii Wolontariatu Sportowego.

Facebook

WordPress Video Lightbox