Viagrę w Polsce
Rozmiar tekstu:
Print Friendly, PDF & Email

1. Półmaraton Lubelski

Opis wydarzenia:
Bieg 1. Półmaraton Lubelski wystartuje 22 października 2017 r. ze świeżo położonej bieżni Stadionu Lekkoatletycznego przy al. Piłsudskiego w Lublinie. Start biegu zaplanowany jest na godz. 10.00. Organizacja biegu na dystansie półmaratonu w tym okresie doskonale wpisuje się w kalendarz biegów w Polsce w okresie jesiennym. Trasa biegu będzie posiadać atest Polskiego Związku Lekkiej Atletyki, co świadczy o profesjonalizmie zawodów. Zawody będą miały otwarty charakter. 1. Półmaraton Lubelski to nie tylko bieg na dystansie 21, 0975 km, ale przede wszystkim wielkie święto, które połączy sportowców pasjonatów, profesjonalnych zawodników oraz amatorów biegania. Równolegle do głównego biegu będą startowały biegi dla dzieci i młodzieży "Przez metry po kilometry".
Zadania przydzielone wolontariuszowi:
Do pomocy w przygotowaniu wydarzenia, jakim jest bieg 1. Półmaraton Lubelski niezbędna jest pomoc wolontariuszy. Będą oni pomocni przy zabezpieczeniu trasy biegu (około 80 osób), obsługi biura zawodów (6 osób); obsługi depozytu (6 osoby) obsługi strefy mety - wydawania napoi oraz medali (15 osób). Wszystkie osoby będą pomocne w dniu biegu 22 października 2017. Osoby zabezpieczające trasę biegu od godz. 8.30, obsługa biura zawodów od godz. 8:00, obsługa depozytu od godz. 8.30; obsługa strefy mety od godz. 7.30  Planowane zakończenie imprezy około godz. 14.30
Nasze oczekiwania względem wolontariusza i wymagane kwalifikacje:
Do pomocy w organizacji biegu nie są potrzebne szczególne kwalifikacje.
Co zapewniamy wolontariuszowi:
Wolontariuszom zapewniamy posiłek regeneracyjny oraz napoje, wyposażenie w kamizelki odblaskowe (osobom zabezpieczającym trasę) oraz dużo dobrej zabawy.

Dane osobowe

Imię i nazwisko

Data urodzenia

Status zawodowy

studentosoba bezrobotnaosoba pracującaemeryt, rencistainny

Dane kontaktowe

Telefon

Adres email

Adres korespondencyjny

Posiadane umiejętności/kwalifikacje

Uprawnienia

Języki obce

Prawo jazdy

taknie

Ukończone szkolenia/kursy

Doświadczenie w wolontariacie

taknie

Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez Fundację Absolwentów UMCS z siedzibą w Lublinie, moich danych osobowych w celu pełnej realizacji usług świadczonych przez serwis wolontariatsportowy.com.lublin oraz późniejszej koordynacji działań wolontariackich, w tym utrzymywania kontaktów ze mną, zgodnie z art. 7 pkt. 5 ustawy z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 ze zm.)


Data: 1508630400

Województwo: lubelskie

Miejscowość: Lublin

Dyscyplina sportowa:

Organizator:Facebook