Viagrę w Polsce
Rozmiar tekstu:
Print Friendly, PDF & Email

9. Lubelski Festiwal Rowerowy

Opis wydarzenia:
Zawody w kolarstwie górskim w tradycyjnej formule olimpijskiej - wyścig odbywający się na wyznaczonych rundach. Ilość rund zależy od kategorii wiekowej. 9. Lubelski Festiwal Rowerowy ma odbyć się po raz kolejny na stoku GLOBUS SKI (przy Hali Globus) w Lublinie. Tarasa wyścigu będzie przebiegała po stoku i jego najbliższym otoczeniu. Zawody są wpisane do kalendarza wyścigów PZKol. Wyścigi odbywają się ze startu wspólnego w poszczególnych kategoriach wiekowych kobiet i mężczyzn od kategorii Żak (11-12 lat) po kategorie Masters (60+). Przewidziany jest także wyścig familijny dla młodszych dzieci z udziałem rodziców. Zawody mają odbyć się 28. sierpnia. Przygotowanie trasy i rozstawienie miasteczka zawodów 27. sierpnia.
Zadania przydzielone wolontariuszowi:
Pomoc w rozstawieniu/złożeniu trasy - paliki, taśma ostrzegawcza. Pomoc w rozstawieniu/złożeniu miasteczka zawodów. Zabezpieczenie punktu na trasie.  
Nasze oczekiwania względem wolontariusza i wymagane kwalifikacje:
Oczekujemy zdecydowania w działaniu i pracowitości.
Co zapewniamy wolontariuszowi:
Zapewniamy: - współpracę z doświadczoną ekipą organizacyjną, - posiłek (oba dni), - wyposażenie w niezbędny sprzęt do wykonywania zadań.

Dane osobowe

Imię i nazwisko

Data urodzenia

Status zawodowy

studentosoba bezrobotnaosoba pracującaemeryt, rencistainny

Dane kontaktowe

Telefon

Adres email

Adres korespondencyjny

Posiadane umiejętności/kwalifikacje

Uprawnienia

Języki obce

Prawo jazdy

taknie

Ukończone szkolenia/kursy

Doświadczenie w wolontariacie

taknie

Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez Fundację Absolwentów UMCS z siedzibą w Lublinie, moich danych osobowych w celu pełnej realizacji usług świadczonych przez serwis wolontariatsportowy.com.lublin oraz późniejszej koordynacji działań wolontariackich, w tym utrzymywania kontaktów ze mną, zgodnie z art. 7 pkt. 5 ustawy z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 ze zm.)


Data: 1472342400

Województwo: lubelskie

Miejscowość: Lublin

Dyscyplina sportowa:

Organizator:Facebook