Viagrę w Polsce
Rozmiar tekstu:
Print Friendly, PDF & Email

Górnik Łęczna – Piast Gliwice

Opis wydarzenia:
Ekstraklasa powraca na lubelski stadion Arena Lublin! W 23 kolejce Ekstraklasy drużyna prowadzona przez trenera Franciszka Smudę podejmie zajmującą 14 miejsce w tabeli Piast Gliwice. Czeka nas dużo emocji! Nie może Was zabraknąć,wolontariusze! Liczymy na Waszą pomoc i wsparcie przy organizacji meczu. Widzimy się na stadionie Arena Lublin, 26.02.2017 r.(niedziela),godz.15:30
Zadania przydzielone wolontariuszowi:
Jeśli dysponujesz wolnym czasem  i chcesz zobaczyć jak wygląda organizacja meczy Ekstraklasy ,,od środka" czekamy na Twoje zgłoszenie! Szukamy osób do pomocy przy działach:
  • media,akredytacje
  • obsługa gości VIP( wydawanie wejściówek)
  • punkt obsługi kibica
  • służba informacyjna (bilety,kierowanie ruchem i pomoc kibicom)
Nasze oczekiwania względem wolontariusza i wymagane kwalifikacje:
Jeśli masz ukończone 16 lat,masz dużo pozytywnej energii,motywacji i chęci pomocy a przy okazji piłka nożna to Twoja pasja,czekamy właśnie na Ciebie!:)
Co zapewniamy wolontariuszowi:
Klub Górnik Łęczna S.A. dokłada wszelkich starań by każdy z wolontariuszy  był  zadowolony i mógł w pełni wykorzystać swój potencjał. Zapewniamy świetną atmosferę, możliwość wspólnego kibicowania piłkarzom,certyfikat udziału w wolontariacie,gadżety klubowe dla najlepszych,okazyjne spotkania z piłkarzami pierwszej drużyny i sztabem szkoleniowym.

Dane osobowe

Imię i nazwisko

Data urodzenia

Status zawodowy

studentosoba bezrobotnaosoba pracującaemeryt, rencistainny

Dane kontaktowe

Telefon

Adres email

Adres korespondencyjny

Posiadane umiejętności/kwalifikacje

Uprawnienia

Języki obce

Prawo jazdy

taknie

Ukończone szkolenia/kursy

Doświadczenie w wolontariacie

taknie

Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez Fundację Absolwentów UMCS z siedzibą w Lublinie, moich danych osobowych w celu pełnej realizacji usług świadczonych przez serwis wolontariatsportowy.com.lublin oraz późniejszej koordynacji działań wolontariackich, w tym utrzymywania kontaktów ze mną, zgodnie z art. 7 pkt. 5 ustawy z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 ze zm.)


Data: 1488067200

Województwo: lubelskie

Miejscowość: Lublin

Dyscyplina sportowa:

Organizator:Facebook