Viagrę w Polsce
Rozmiar tekstu:
Print Friendly, PDF & Email

Mecz Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin – Widzew Łódź

Opis wydarzenia:
Poszukujemy Wolontariuszy do pomocy przy organizacji meczu Basket Ligi Kobiet! Tym razem, nasze Pszczółki zmierzą się z drużyną Widzew Łódź. Mecz odbędzie się 2 grudnia (sobota) o godz.17.00. na Hali MOSiR przy Al. Zygmuntowskich 4. Wolontariusze będą potrzebni od godz. 15.45.
Zadania przydzielone wolontariuszowi:
  • bieżąca pomoc - 2 os.,
  • pomoc przy grupach zorganizowanych - 2 os.,
  • pomoc przy strefie cateringowej - 1 os.
Nasze oczekiwania względem wolontariusza i wymagane kwalifikacje:
Przede wszystkim oczekujemy, abyś wziął i abyś wzięła ze sobą uśmiech, dobry humor oraz chęć do pracy w zespole - to pomoże nam zbudować odpowiednią atmosferę tego wydarzenia. Przed wydarzeniem zorganizujemy małe szkolenie z zakresu obowiązków, jakie będą do Ciebie należały oraz znajomości obiektu - wierzymy, że poradzisz sobie perfekcyjnie!
Co zapewniamy wolontariuszowi:
Jak na Akademicki Związek Sportowy przystało zapewnimy Ci pozytywną atmosferę, świetną zabawę i odpowiednią dawkę aktywności fizycznej! Możemy zagwarantować pracę w ciekawym i zgranym zespole, możliwość zdobycia doświadczenia w organizacji imprez sportowych (potwierdzoną stosownym zaświadczeniem) oraz gadżety wydarzenia w którym uczestniczysz.

Dane osobowe

Imię i nazwisko

Data urodzenia

Status zawodowy

studentosoba bezrobotnaosoba pracującaemeryt, rencistainny

Dane kontaktowe

Telefon

Adres email

Adres korespondencyjny

Posiadane umiejętności/kwalifikacje

Uprawnienia

Języki obce

Prawo jazdy

taknie

Ukończone szkolenia/kursy

Doświadczenie w wolontariacie

taknie

Preferowane dyscypliny sportowe

Akrobatyka sportowaAerobik SportowyBadmintonBiegi PrzełajoweBrydżErgometr WioślarskiFutsalJeździectwoJudoKajakarstwo klasyczneKarate WKFKolarstwoKoszykówkaLekkoatletykaŁucznictwoNarciarstwoPiłka NożnaPiłka RęcznaPiłka SiatkowaPływaniePodnoszenie ciężarówSiatkówka PlażowaSnowboardStrzelectwo sportoweSzachySzermierkaTaekwondo olimpijskieTenisTenis StołowyTrójbój Siłowy Klas.WioślarstwoWspinaczkaZapasyŻeglarstwo

inne

Preferowane obszary działalności

Zadania administracyjne:

moderowanie strony www klubu i profili w mediach społecznościowychsporządzanie relacji z wydarzeń i zawodów sportowychorganizowanie akcji promocyjnychprowadzenie biura prasowego i przygotowanie informacji dla dziennikarzypozyskiwanie funduszy oraz nawiązywanie kontaktów z partnerami medialnymitworzenie materiałów informacyjnych i promocyjnych (materiały graficzne, video, informacje tekstowe)

Zadania promocyjne/marketingowe:

bieżąca obsługa biura i interesantówprowadzenie i gromadzenie dokumentacjiobsługa korespondencjiorganizacja spotkań

Zadania techniczne/eksperckie:

działalność w charakterze asystenta trenera lub sędziego oraz boiskowegoszkolenia z przepisów gry oraz informowanie o zmianach w przepisachpośredniczenie pomiędzy klubem sportowym a federacją prowadzącą rozgrywki

Zadania logistyczne/organizacyjne:

pomoc w organizowaniu wydarzeń , imprez sportowych i konferencjiprzygotowanie boiska do treningów lub zawodówbieżąca obsługa wydarzeń i imprez sportowych – służba porządkowa, informacyjna i medycznaanimacje w kącikach dla dzieci

Inne:

Preferowane godziny pracy

w dni powszednieweekendwakacjedo indywidualnego uzgodnienia


Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez Fundację Absolwentów UMCS z siedzibą w Lublinie, moich danych osobowych w celu pełnej realizacji usług świadczonych przez serwis wolontariatsportowy.com.lublin oraz późniejszej koordynacji działań wolontariackich, w tym utrzymywania kontaktów ze mną, zgodnie z art. 7 pkt. 5 ustawy z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 ze zm.)


Data: 1512172800

Województwo: lubelskie

Miejscowość: Lublin

Dyscyplina sportowa:

Organizator:Facebook