Viagrę w Polsce
Rozmiar tekstu:
Print Friendly, PDF & Email

Mistrzostwa Polski MTB XCE

Opis wydarzenia:
Mistrzostwa Polski w kolarstwie górskim w formule eliminacyjnej - sprinty kolarskie MTB. Jest to widowiskowa dyscyplina MTB na krótkiej trasie, zlokalizowanej na Starym Mieście w Lublinie. Zawodnicy startują w krótkich i dynamicznych wyścigach po 4 osoby, z których do kolejnego etapu awansuje dwóch najlepszych zawodników z danego wyścigu. Tak, drogą eliminacji, wyłaniani są uczestnicy finałów w poszczególnych kategoriach - kobiet i mężczyzn. Zawody mają odbyć się 7. sierpnia. Rozstawianie trasy i miasteczka zawodów 6. sierpnia po południu.
Zadania przydzielone wolontariuszowi:
Pomoc przy rozstawieniu/złożeniu miasteczka zawodów. Pomoc przy rozstawieniu/złożeniu trasy - barierki, banery. Zabezpieczenie punktu na trasie w czasie trwania wyścigów - przepuszczanie pieszych, sygnalizowanie jazdy zawodników.
Nasze oczekiwania względem wolontariusza i wymagane kwalifikacje:
Oczekujemy zdecydowania w działaniu i pracowitości.
Co zapewniamy wolontariuszowi:
Zapewniamy: - współpracę z doświadczoną ekipą organizacyjną, - posiłek w czasie pracy (oba dni), - koszulka sponsora, - okulary przeciwsłoneczne lub akcesoria VARTA, - niezbędne wyposażenie do obowiązków - gwizdki, kamizelki, identyfikatory itp.

Dane osobowe

Imię i nazwisko

Data urodzenia

Status zawodowy

studentosoba bezrobotnaosoba pracującaemeryt, rencistainny

Dane kontaktowe

Telefon

Adres email

Adres korespondencyjny

Posiadane umiejętności/kwalifikacje

Uprawnienia

Języki obce

Prawo jazdy

taknie

Ukończone szkolenia/kursy

Doświadczenie w wolontariacie

taknie

Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez Fundację Absolwentów UMCS z siedzibą w Lublinie, moich danych osobowych w celu pełnej realizacji usług świadczonych przez serwis wolontariatsportowy.com.lublin oraz późniejszej koordynacji działań wolontariackich, w tym utrzymywania kontaktów ze mną, zgodnie z art. 7 pkt. 5 ustawy z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 ze zm.)


Data: 1470528000

Województwo: lubelskie

Miejscowość: Lublin

Dyscyplina sportowa:

Organizator:Facebook