Viagrę w Polsce
Rozmiar tekstu:
Print Friendly, PDF & Email

Otylia Swim Tour 2019

Opis wydarzenia:
Mamy dla was propozycję od Fundacja Otylii Jedrzejczak :) W dniu 27 kwietnia na Aqua Lublin i na hali im. Z.Niedzieli odbędą się warsztaty sportowo-edukacyjne. Uczestnicy biorą udział w dwóch seriach treningowych. Pierwsza organizowana jest w wodzie i służy doskonaleniu technik pływania, natomiast druga przebiega na sali gimnastycznej i ma na celu uświadomić uczestnikom rolę ćwiczeń ogólnorozwojowych. Ponadto po każdej z serii treningowej uczestnicy mają spotkanie z Panią Otylią Jędrzejczak. _______________________________________________________ Potrzebujemy pomocy ok. 15 wolontariuszy 26 i 27 kwietnia.
Zadania przydzielone wolontariuszowi:
26 kwietnia (godz. 18:00-21:00) przygotowanie i organizacja obiektu przygotowanie pakietów startowych 27 kwietnia (godz. 7:30 - 18:30) opieka nad grupą uczestników (przeprowadzenie z basenu na salę i odwrotnie, zaprowadzenie na obiad, opieka podczas zajęć) udzielanie informacji logistycznych organizacja strefy zdrowia pomoc w rozłożeniu sprzętu uporządkowanie obiektu
Co zapewniamy wolontariuszowi:
👉obiad i napoje 👉certyfikat 👉prezent w postaci pakietu startowego

Dane osobowe

Imię i nazwisko

Data urodzenia

Status zawodowy

studentosoba bezrobotnaosoba pracującaemeryt, rencistainny

Dane kontaktowe

Telefon

Adres email

Adres korespondencyjny

Posiadane umiejętności/kwalifikacje

Uprawnienia

Języki obce

Prawo jazdy

taknie

Ukończone szkolenia/kursy

Doświadczenie w wolontariacie

taknie

Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez Fundację Absolwentów UMCS z siedzibą w Lublinie, moich danych osobowych w celu pełnej realizacji usług świadczonych przez serwis wolontariatsportowy.com.lublin oraz późniejszej koordynacji działań wolontariackich, w tym utrzymywania kontaktów ze mną, zgodnie z art. 7 pkt. 5 ustawy z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 ze zm.)


Data:

Województwo: lubelskie

Miejscowość: Lublin

Dyscyplina sportowa:

Organizator:Facebook