Viagrę w Polsce
Rozmiar tekstu:
Print Friendly, PDF & Email

Pierwsza Dycha do Maratonu

Opis wydarzenia:
1 października 2017 roku (niedziela) nad Zalewem Zemborzyckim przy Ośrodku Słoneczny Wrotków odbędzie się bieg Pierwsza Dycha do Maratonu". Start biegu zaplanowany jest na godz. 12.00. „Pierwsza Dycha do Maratonu” to kolejny w naszym mieście bieg organizowany przez Fundację Rozwoju Sportu w Lublinie. Bieg organizowany jest z myślą o osobach już biegających, jako forma sprawdzenia ich kondycji na tle innych zawodników, ale również dla wszystkich tych, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z bieganiem, jako forma motywacji i zachęty do aktywnego trybu życia. Jest to również doskonały sprawdzian dla profesjonalistów, którzy przygotowują się do wzięcia udziału w biegach dłuższych, a nawet maratonie. Każdy uczestnik biegu otrzyma pakiet startowy, wodę na mecie biegu, a także niepowtarzalny medal. Dla zwycięzców w poszczególnych kategoriach przewidziane są atrakcyjne nagrody. Dodatkowo w tym dniu odbędą się Biegi dla dzieci i młodzieży pt. ”Przez metry po kilometry”. Rozpoczną się o godz. 9.40 (tuż przed głównym biegiem). Każdy z uczestników otrzyma numer startowy, chip, cztery agrafki, a na mecie medal ukończenia biegu.
Zadania przydzielone wolontariuszowi:
Do pomocy w przygotowaniach wydarzenia jakim jest bieg Pierwsza Dycha do Maratonu niezbędna jest pomoc wolontariuszy. Będą oni pomocni przy zabezpieczeniu trasy biegu (około 25 osób), obsługi biura zawodów (6 osób); obsługi depozytu (4 osoby) obsługi strefy mety - wydawania napoi oraz medali (10 osób). Wszystkie osoby będą pomocne w dniu biegu 1 października 2017. Osoby zabezpieczające trasę biegu od godz. 10.30, obsługa biura zawodów od godz. 8:00, obsługa depozytu od godz. 10:30; obsługa strefy mety od godz. 9:20  Planowane zakończenie imprezy około godz. 14.30
Nasze oczekiwania względem wolontariusza i wymagane kwalifikacje:
Do pomocy w organizacji biegu nie są potrzebne szczególne kwalifikacje.
Co zapewniamy wolontariuszowi:
Wolontariuszom zapewniamy posiłek regeneracyjny oraz napoje, wyposażenie w kamizelki odblaskowe (osobom zabezpieczającym trasę) oraz dużo dobrej zabawy.

Dane osobowe

Imię i nazwisko

Data urodzenia

Status zawodowy

studentosoba bezrobotnaosoba pracującaemeryt, rencistainny

Dane kontaktowe

Telefon

Adres email

Adres korespondencyjny

Posiadane umiejętności/kwalifikacje

Uprawnienia

Języki obce

Prawo jazdy

taknie

Ukończone szkolenia/kursy

Doświadczenie w wolontariacie

taknie

Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez Fundację Absolwentów UMCS z siedzibą w Lublinie, moich danych osobowych w celu pełnej realizacji usług świadczonych przez serwis wolontariatsportowy.com.lublin oraz późniejszej koordynacji działań wolontariackich, w tym utrzymywania kontaktów ze mną, zgodnie z art. 7 pkt. 5 ustawy z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 ze zm.)


Data: 1506816000

Województwo: lubelskie

Miejscowość: Lublin

Dyscyplina sportowa:

Organizator:Facebook