Rozmiar tekstu:

A A A

Test Coopera dla Wszystkich

Opis wydarzenia:
"Test Coopera dla Wszystkich" jest ogólnopolską akcją organizowaną w Lublinie już po raz dwunasty. A czym w ogóle jest ten test? To jedna z prób wysiłkowych, która pomoże określić uczestnikom ich formę fizyczną. Polega na 12-minutowym nieprzerwanym biegu. Celem Testu jest określenie maksymalnej wydolności tlenowej (tzw. pułap tlenowy V02max), która jest wyznacznikiem kondycji fizycznej. Kondycję fizyczną, w zależności od wieku i płci określa się na podstawie pokonanego dystansu.
Zadania przydzielone wolontariuszowi:
  • przekazywanie informacji technicznych dotyczących uczestnictwa w Teście Coopera
  • wręczanie gadżetów uczestnikom
  • mierzenie przebytej odległości przez osoby biorące udział w Teście
  • obsługa techniczna wydarzenia (obrendowanie obiektu, przygotowanie biura wydarzenia)
Nasze oczekiwania względem wolontariusza i wymagane kwalifikacje:
Przede wszystkim oczekujemy abyś wziął i abyś wzięła ze sobą uśmiech, dobry humor oraz chęć do pracy w zespole pozytywnie zakręconych osób - to pomoże nam zbudować odpowiednią atmosferę tego wydarzenia. Przed wydarzeniem zorganizujemy szkolenie z zakresu obowiązków, jakie będą do Ciebie należały - wierzymy, że poradzisz sobie z nimi perfekcyjnie!
Co zapewniamy wolontariuszowi:
Jak na Akademicki Związek Sportowy przystało zapewnimy Ci pozytywną atmosferę, świetną zabawę i odpowiednią dawkę aktywności fizycznej! Możemy zagwarantować pracę w ciekawym i zgranym zespole, możliwość zdobycia doświadczenia w organizacji imprez sportowych (potwierdzoną stosowynym zaświadczeniem) oraz paczkę gadżetów.

Dane osobowe

Imię i nazwisko

Data urodzenia

Status zawodowy

 student osoba bezrobotna osoba pracująca emeryt, rencista inny

Dane kontaktowe

Telefon

Adres email

Adres korespondencyjny

Posiadane umiejętności/kwalifikacje

Uprawnienia

Języki obce

Prawo jazdy

 tak nie

Ukończone szkolenia/kursy

Doświadczenie w wolontariacie

 tak nie

Preferowane dyscypliny sportowe

 Akrobatyka sportowa Aerobik Sportowy Badminton Biegi Przełajowe Brydż Ergometr Wioślarski Futsal Jeździectwo Judo Kajakarstwo klasyczne Karate WKF Kolarstwo Koszykówka Lekkoatletyka Łucznictwo Narciarstwo Piłka Nożna Piłka Ręczna Piłka Siatkowa Pływanie Podnoszenie ciężarów Siatkówka Plażowa Snowboard Strzelectwo sportowe Szachy Szermierka Taekwondo olimpijskie Tenis Tenis Stołowy Trójbój Siłowy Klas. Wioślarstwo Wspinaczka Zapasy Żeglarstwo

 inne

Preferowane obszary działalności

Zadania administracyjne:

 moderowanie strony www klubu i profili w mediach społecznościowych sporządzanie relacji z wydarzeń i zawodów sportowych organizowanie akcji promocyjnych prowadzenie biura prasowego i przygotowanie informacji dla dziennikarzy pozyskiwanie funduszy oraz nawiązywanie kontaktów z partnerami medialnymi tworzenie materiałów informacyjnych i promocyjnych (materiały graficzne, video, informacje tekstowe)

Zadania promocyjne/marketingowe:

 bieżąca obsługa biura i interesantów prowadzenie i gromadzenie dokumentacji obsługa korespondencji organizacja spotkań

Zadania techniczne/eksperckie:

 działalność w charakterze asystenta trenera lub sędziego oraz boiskowego szkolenia z przepisów gry oraz informowanie o zmianach w przepisach pośredniczenie pomiędzy klubem sportowym a federacją prowadzącą rozgrywki

Zadania logistyczne/organizacyjne:

 pomoc w organizowaniu wydarzeń , imprez sportowych i konferencji przygotowanie boiska do treningów lub zawodów bieżąca obsługa wydarzeń i imprez sportowych – służba porządkowa, informacyjna i medyczna animacje w kącikach dla dzieci

Inne:

Preferowane godziny pracy

 w dni powszednie weekend wakacje do indywidualnego uzgodnienia


 Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez Fundację Absolwentów UMCS z siedzibą w Lublinie, moich danych osobowych w celu pełnej realizacji usług świadczonych przez serwis wolontariatsportowy.com.lublin oraz późniejszej koordynacji działań wolontariackich, w tym utrzymywania kontaktów ze mną, zgodnie z art. 7 pkt. 5 ustawy z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 ze zm.)


Data: 14 października 2016

Województwo: lubelskie

Miejscowość: Lublin

Dyscyplina sportowa: ,

Organizator:Facebook

WordPress Video Lightbox