Viagrę w Polsce

Dla klubu

Jak
rozpocząć
współpracę z CWS ML?

Rozmiar tekstu:
Print Friendly, PDF & Email

MODEL WSPÓŁPRACY KLUBU SPORTOWEGO Z CWS ML W ZAKRESIE KOORDYNACJI DZIAŁAŃ WOLONTARIUSZY NA WYDARZENIACH SPORTOWYCH ORAZ PROMOCJI WOLONTARIATU SPORTOWEGO:
.

  1. Podpisanie porozumienia o współpracy - treść porozumienia podeślemy wcześniej mailem. W porozumieniu należy jednoznacznie wskazać osobę, która z ramienia klubu będzie pełniła rolę koordynatora wolontariuszy na wydarzeniu sportowym.
  2. Założenie i uzupełnienie profilu klubu w serwisie wolontariatsportowy.com
  3. Wprowadzanie bieżących wydarzeń na profilu klubu (proszę pamiętać o zaznaczeniu opcji: “Powiąż z kalendarzem”). Wydarzenia będą następnie promowane na fanpage CWS ML oraz na grupie CWS ML na Facebooku, a także na profilu CWS ML na Instagramie. Prosimy również o dołączenie do grupy - będzie można na bieżąco śledzić zgłoszenia na dane wydarzenie.
  4. Na dzień przed planowanym wydarzeniem (chyba, że zaistnieje konieczność wcześniejszego zakończenia rekrutacji), koordynator wolontariuszy z klubu sportowego otrzyma listę wolontariuszy (wraz z kontaktami), którzy zadeklarowali chęć współpracy przy wydarzeniu sportowym. Wolontariusze z kolei otrzymają informację o godzinie i miejscu zbiórki oraz numer telefonu do koordynatora.
  5. Z każdym nowym wolontariuszem, który po raz pierwszy uczestniczy w wydarzeniu sportowym klubu, należy podpisać porozumienie trójstronne, które reguluje prawa i obowiązki stron w zakresie świadczenia usług wolontariackich. Treść porozumienia prześlemy wcześniej mailem.
  6. Po każdym wydarzeniu należy wypełnić i podesłać mailem na adres: [email protected] kartę oceny wolontariuszy, która jest podstawą do sporządzenia rankingów i przyznania nagród wolontariuszom w systemie motywacyjno - lojalnościowym. Więcej o systemie można przeczytać tutaj.

Facebook